Biz Kimiz

İstanbulda faaliyet gösteren Fortiy Danışmanlık 2003 yılından bu yana çeşitli firmalarda kalite üzerine eğitim vererek danışmanlık yaparak firma tecrübelerini kazanarak her türlü üretim proseslerini makine, plastik, poliüretan, koltuk, gibi genel sektör tecrübesi olan bir kuruluştur. Bu tecrübeyi sizlerle paylaşmak bizim için de önemli bir görevdir.  Fortiy Danışmanlık 2003 yılında faaliyete başlamıştır. Şirketimiz bir çok alanda Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri vermektedir. Eğitim Uzmanlarımız ve Danışmanlarımız, konularında her türlü eğitimi almış, danışmanlık hizmetlerini verebilecek yeterlilikte olup gerekli eğitim belgesine sahiptirler.

Neden Fortiy Danışmanlık

Fortiy Danışmanlık size gerçek, uygulanabilir, kalıcı ve pratik çözümler sunar;

# Kuruluşunuzun kültür ve organizasyon büyüklüğüne uygun sistem / sistemler kurmayı amaçlamaktadır.

# Kuruluşunuzda verimlilik, kalite bilinci ve sürekli iyileştirmeyi sağlayarak kuruluşunuzu sektöründe dünya ile yarışabilen profesyonel bir kuruluş haline getirmek arzusundadır.

# Danışmanlarımız, konularında her türlü eğitimi almış, danışmanlık hizmetlerini verebilecek yeterlilikte olup (Tetkikçi) belgesine sahiptir.

# Hizmet verdiğimiz bütün kuruluşlarda her seviyedeki personel ihtiyaçlarına göre gerekli tüm eğitimler, gelişen teknoloji kullanılarak, en güncel bilgilerle donatılmış eğitim uzmanlarımız tarafından verilmektedir.

# 2003 tarihinden beri hizmet veren firmamız birçok başarıya imza atmıştır.

# Yöneticilere ve Çalışanlara verdiğimiz özel Eğitimleri firmanın üretimini ve hizmetlerini aksatmayacak şekilde, karşılıklı anlaşmaya varılan zamanlarda gerçekleştirmektedir.

# Eğitimde verimliliği esas alan firmamız, her eğitim sonunda eğitimcilerin değerlendirmesini yaparak daima daha iyi hizmeti ve sürekli gelişimi sağlamaktadır.

# Prensiplerimizden asla taviz vermeden, kalite hedeflerimize ulaşmak ve sistemimizi sürekli iyileştirerek müşterilerimizin memnun edilmesi kalite politikamızdır.

# Fortiy Danışmanlık, kuruluşunuzdaki gizliliğe ve ahlaki kurallarına uyan ve saygı gösteren bir kuruluştur.

# Hizmet verirken teori ile pratiği birlikte vermek amacıyla kuruluşunuzda ciddi bir zaman ve emek harcamaktadır.

# Kuruluşunuzda sağlayacağımız yüksek performans ve maksimum fayda yanında asıl hedef devamlılığı olan bir sistem oluşturmaktır.

# Fortiy Danışmanlık, daima başarıyı hedefleyen dürüst bir kuruluştur.

# Amacımız, kuruluşunuza kaliteyi getirecek, sürekli ilerlemenize ve büyümenize yardımcı olacak, devamlılığı sağlayacak bir sistem kurmaktır. En kısa sürede kuruluşunuza bir belge aldırıp sistem varmış gibi göstermek değildir.(Bu şekilde bir sistem oluşturmak değil ancak bir belge almak mümkün olabilir. Kuruluşunuzun sağladığı tek fayda duvara asılan bir kağıttan ibaret olacaktır doğrudan bize telefonla ulaşabilirsiniz.


Fortiy Danışmanlık ve onun çalışanları ve temsilcileri ortaya çıkan bilgileri ve dokümanları danışmanlık ve denetim süreçleri içinde eline geçen her çeşit tüm bilgiyi gizli tutacaktır. Fortiy Danışmanlık müşterisinin hiçbir bilgisini üçüncü şahıslarla paylaşmaz.

 

                                                         Misyonumuz ve Vizyonumuz